Sklepy firmowe
Dane kontaktowe


Strona startowa
Wiadomości
Archiwum wiadomości


Kilka słów o nas
Osiągniecia
Polityka Prywatności
Zostań naszym krytykiem
Zobacz opinie ...


więcej informacji ...


Oferta weselna - torty, ciasta
Oferta chrzciny - słodycze
Oferta chrzciny - torty
Oferta komunie - słodycze
Oferta komunie - torty


Ciasta deserowe
Torty
Ciasteczka kruche
Wypieki różne
Lody
Pieczywo półsłodkie
Wyroby czekoladowe
Ozdoby i dekoracje
Przetwory owocowe
Przetwory warzywne
Oferta dla dzieci
Wyroby garmażeryjne
Oferta weselna
Słodycze dla dorosłych
Zestawy upominkowe
Nasze nietypowe realizacje


Przeglądaj filmy


Zobacz najnowsze ...


Przejdź do sklepu











skóra meble

kup sofy skóra naturalna obecnie oferujemy firmy mpt sofik signal kinasmeble yano mebel stripe normann copenhagen fameg

sklepzakpol.pl



O firmie

O firmie

O firmie

W 1974 roku, czasie niezbyt sposobnym do wykazywania się przedsiębiorczością, pan Józef Bargieł założył w Krośnie cukiernię SANTOS. Mistrz wprowadzał do dekoracji mało jeszcze wówczas znane elementy z karmelu. W szarej rzeczywistości tamtych lat pojawiły się wyroby nie tylko smakowite, ale i niezmiernie apetyczne.

Od tej pory zaczął się tryumfalny pochód firmy, która od 1997 r. jest w ścisłej krajowej i światowej czołówce cukierników. Dobrze rozwijająca się cukiernia otrzymała nowy bodziec do rozwoju z chwilą przejęcia jej przez syna p. Józefa - Marka Bargieła, który w krótkim czasie doprowadził do szybkiego rozwoju i ugruntowania renomy firmy.

Obecnie SANTOS wytwarza kilkadziesiąt gatunków ciast, lodów, pralin i tortów, które są w sprzedaży w jedenastu sklepach firmowych w Krośnie, Jaśle, Dębicy i Rzeszowie.

W 2003 r. powstała nowoczesna Przetwórnia Owoców i Warzyw dająca wyroby dla własnych potrzeb firmy oraz dla rynku krajowego.

Jej oferta obejmuje ponad 40 różnych wyrobów: nadzień do ciast, tortów, lodów deserów oraz owoców dekoracyjnych w tym m.in 8 rodzajów przetworów z jabłek. przetworów z agrestu, pomarańczy, malin, truskawek, wiśni, moreli, czereśni, gruszek, jarzębiny, żurawiny, śliwki, anżeliki, dzikiej róży pozyskiwanej z własnej plantacji.

Pracownicy firmy od lat zdobywają liczne tytuły, medale, nagrody i wyróżnienia.





torty weselne


  • Nasi klienci o nas...

Miłośniczka słodyczy z Warszawy napisał(a):
Moja 4 letnia córka włączyła tvn turbo i obejrzałyśmy fragment programu o wyrobach Państwa firmy. Bardzo zapragnęłyśmy jednej z czekolad. Niestety, nie znalazłam informacji, by w Warszawie, gdzie mieszkamy były Państwa produkty. Bardzo żałuję L Chętnie spróbowałabym i kupiła jakikolwiek produkt. Z racji tego, że mamy daleko, nie pojedziemy w miejsca, gdzie można kupić Państwa wyroby, ale gratuluję takiej firmy oraz wyrobów. Reklama internetowa jest tak przekonująca, że nawet nie próbując ich jestem pewna, że gdybym mogła, pewnie wykupiłabym Państwu wszystkie słodycze ;) Najbardziej interesują mnie czekolady, których jestem miłośniczką. Takie w nich ciekawe dodatki, że wszystkie warte kupna. Wedel, Wawel i Goplana niech się ukłonią Państwa pomysłom.

Pozdrawiam serdecznie życząc wielu sukcesów.

Zobacz więcej...
.

  • Godne polecenia